O nas

Spółdzielnia Socjalna „Radość” to przedsiębiorstwo społeczne łączące cechy przedsiębiorstwa oraz organizacji pozarządowej. Głównym celem statutowym jest przywrócenie (reintegracja) na rynek pracy, poprzez prowadzenie przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków, osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, osób o niskiej zatrudnialności oraz umożliwienie osobom bezrobotnym aktywizacji zawodowej.

Od 21.12.2017 roku jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Spółdzielnia Socjalna „Radość” wykonuje  licencjonowane usługi transportowe na terenie całego kraju, specjalizujemy się w transporcie osób niepełnosprawnych. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami z platformami podjazdowymi oraz wysuwanymi stopniami ułatwiającymi wsiadanie. Przewozimy do 7 wózków inwalidzkich na raz.

Oferujemy dzienną i całodobową opiekę nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi oraz dziećmi. Nasza kadra to certyfikowane opiekunki oraz asystenci osób niepełnosprawnych. Dzięki systemowi teleopieki pomagamy bliskim monitorować zachowania seniora dając im komfort każdego dnia.

Zajmujemy się cateringową organizacją imprez masowych, obsługą bankietów, konferencji i szkoleń. Usługi świadczone są u klienta i na Ośrodku Rekreacyjnym przy ul. Kwiatowej w Jaśle.

Zapraszamy do naszego Grill Baru w sercu Ośrodka Rekreacyjnego przy ul.Kwiatowej w Jaśle. Do dyspozycji naszych gości oddajemy mi; trzy place zabaw, siłownię polową, ścieżki spacerowe, boisko do kosza, boisko do siatkówki plażowej, boisko do tenisa ziemnego, rowerki wodne, dmuchane zjeżdżalnie, trzy małe altany oraz jedną dużą na brzegu akwenu wodnego, ruchome pomosty i wiele innych atrakcji.

Biuro Spółdzielni Socjalnej „Radość” mieści się w Jaśle na ul.Staszica 13

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą naszych usług.